Aktualnie jesteś tutaj:   Strona główna Aktualności VII edycja konkursu "Mój sposób na biznes"

[2014-07-29] VII edycja konkursu "Mój sposób na biznes"
    Sądecki Urząd Pracy zaprasza przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie miasta Nowego Sącza nie krócej niż 6 miesięcy do udziału w konkursie „Mój sposób na biznes”. Warunkiem udziału jest złożenie w SUP wypełnionego formularza zgłoszeniowego wraz z załącznikami.

Wszystkie niezbędne dokumenty, w tym regulamin konkursu, znajdują się na stronie internetowej Sądeckiego Urzędu Pracy www.sup.nowysacz.pl. Termin składania zgłoszeń upływa 3 października bieżącego roku.

Celem organizowanego od siedmiu lat przedsięwzięcia jest promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia, zachęta do zakładania nowych firm i tworzenia miejsc pracy oraz popularyzacja aktywności na polu własnej działalności gospodarczej. Corocznie w konkursie uczestniczy kilkudziesięciu przedsiębiorców z różnych branż, od salonów piękności po firmy budowlane. Laureatami konkursu byli już właściciele firm z branży medycznej, salonów piękności, animatorka prywatnego przedszkola, a nawet piosenkarz i właściciel agencji artystycznej.

Dla laureatów przewidziano (w kolejności zajętych miejsc) komputer, tablet i netbook. Jury może także przyznać wyróżnienia. Dla wszystkich uczestników, nie tylko nagrodzonych i wyróżnionych, cennym bonusem może się okazać obecność na łamach lokalnych mediów. Przypomnijmy, że patronat medialny nad konkursem sprawują Dziennik Polski, Gazeta Krakowska, Regionalna Telewizja Kablowa i radio RDN Nowy Sącz. Jest to znakomita okazja zaprezentowania się na lokalnym rynku.

W każdej gali wręczenia nagród udział bierze jeden z „sądeckich tygrysów”, przedsiębiorców, którzy odnieśli sukces nie tylko w wymiarze lokalnym i dzielą się swoim sposobem na biznes z uczestnikami konkursu. Gośćmi byli już Roman Kluska, Ryszard Florek, Kazimierz Pazgan, Sławomir Bugajski i Jan First, a Andrzej Wiśniowski przekazał swoje przemyślenia listownie. Nazwisko gościa, podobnie jak laureatów, utrzymywane jest do samego końca w tajemnicy.

Konkurs odbywa się pod patronatem Prezydenta Miasta Nowego Sącza p. Ryszarda Nowaka.

źródło: strona internetowa miasta Nowego Sącza